Pro informace o půjčce volejte:
226 254 274

Výhodná RePůjčka od Equa bank

Převeďte si své půjčky v výši 5 000 Kč až 700 000 Kč s nízkým úrokem už od 4,8 % p.a. a max. RPSN 14,06 %.

Spočítejte si, kolik s RePůjčkou ušetříte

+420

Beru na vědomí znění Podmínek portálu Re-pujcka.czZásad zpracování osobních údajů. Ušetřeno.cz s.r.o. je zprostředkovatelem produktů Equa bank a.s., za což získává provize. Sdělením Vašich osobních údajů a dalších doplňujících informací dochází k jejich zpracování a následnému předání Equa bank a.s. za účelem dalšího jednání o uzavření příslušné smlouvy.

  • Garantovaná úspora

    Při refinancování půjčky klienti Equa bank ušetří průměrně 20 000 Kč.

  • E-lufťák zdarma

    Pokud převedete k Equa bank půjčky ve výši alespoň 50 000 Kč, získáte e-lufťák zdarma.

  • Flexibilita

    Dobu splácení si nastavíte sami dle potřeby na 6 - 120 měsíců a RePůjčku můžete kdykoliv předčasně splatit.

 

Odpověděli jsme na vaše nejčastější otázky

Už jsem jednou půjčky konsolidoval/a, mohu i přesto zažádat o RePůjčku?

Ano, to vůbec nevadí, naopak. Ještě si polepšíte. Konsolidace vám totiž obvykle usnadní splácení tím, že sníží splátku, zvýší se vám však počet splátek a díky tomu zaplatíte na úrocích a poplatcích mnohem víc. Díky RePůjčce si ale snížíte úrokovou sazbu, ovšem ne na úkor navýšení doby splatnosti, a proto opravdu ušetříte.

Je převedení půjček k Equa bank náročné? A kolik zabere času?

Vůbec ne. Equa bank vám nabízí možnost vyřídit si vše online bez potřeby návštěvy pobočky, případně telefonicky. A na pobočce to zvládnete za jedinou návštěvu, pokud budete mít s sebou všechny potřebné dokumenty (kopii smluvní dokumentace stávající půjčky).

Vážou se k RePůjčce nějaké poplatky?

Žádné a to doslova. Nic neplatíte za vyřízení RePůjčky ani při měsíčním splácení, stejně jako za předčasné splácení. Zdarma je veden i běžný účet, přes který budete půjčku splácet.

Jaké musím splňovat podmínky, abych o půjčku od Equa bank mohl/a zažádat?

Stačí, aby vám bylo alespoň 18 let a měli jste nejméně jednu stávající půjčku.

Mohu RePůjčku využít, i když jsem cizinec/cizinka?

Ano, Equa bank poskytuje RePůjčku i cizincům. Zastavte se na kterékoliv z kamenných poboček, kde s vámi vyřídí vše potřebné.

Všechny vaše půjčky ale musí být vedené u finančních institucí v ČR. Refinancovat úvěr vedený kdekoliv v zahraničí Equa bank bohužel nedokáže.

Je možné v průběhu splácení RePůjčky měnit dobu splatnosti, nebo získat peníze navíc?

RePůjčka od Equa bank je flexibilní. Parametry jako je doba splácení si nastavujete sami. V případě potřeby si ji můžete kdykoli zkrátit, nebo prodloužit. A pokud vám nebude vyhovovat datum zasílání splátek, můžete si jej online změnit v internetovém bankovnictví. Problém není ani získat peníze navíc.

Reprezentativní příklad: Úvěr ve výši 225 000 Kč se splatností 96 měsíců: RPSN 4,9 %, pevná úroková sazba 4,8 % p. a., měsíční splátka 2 828 Kč, celkem k úhradě 271 488 Kč.